Mikser cyfrowy Behringer X Air XR16 Zobacz większe

Mikser cyfrowy Behringer X Air XR16

XR16

Nowy produkt

Mikser cyfrowy 16 wejść

Więcej szczegółów

Produkt dostępny na zamówienie

2,390.00 PLN brutto

Więcej informacji

Behringer X AIR XR16 to 16 kanałowy cyfrowy mikser z 12 Busami sterowany urządzeniami mobilnymi IOS Android z 8 programowalnymi preampami firmy MIDAS oraz 8 wejściami liniowymi.

X Air XR16 steruje urządzeniami mobilnymi iPadem oraz tabletami Android.

XR 16 to cfrowy mikser z 8 wejściami z przedwzmacniaczami MIDAS oraz 8 wejściami liniowymi stworzony dla aplikacji Live jak i do zastosowań studyjnych. Mikser posiada wbudowany moduł WIFI.

XR16 ma wbudowany interface pozwalający na na zgrywanie sumy bezpośrednio na urządzenie mobilne. Producent informuje że w kolejnych wersjach oprogramowania mikser będzie posiadał funkcję Auto-Mixing - technologię polegającą na kontroli poziomów wybranych mikrofonów w czasie rzeczywistym. Funkcjonalność ta powoduje ogromne zmniejszenie takich efektów jak sprzężenia, szumy oraz zniekształcenia powodowane zastosowaniem filtrów w przypadku gdy większa liczba mikrofonów znajduje się blisko siebie.

Behringer X AIR XR18 posiada wbudowany rack efektowy znany juz z rodziny mikserów X32 i cztery stereofoniczne sloty FX z możliwością użycia takich emulacji jak Lexicon 408L PCM70 ETM250 czy Quantec QRS.

Urządzenie posiada interface midi dla wszystkich preferujacych tradycyjną kontrolę, dając możliwość sterowania z pomocą serii kontrolerów Behringer X-Touch. W zestawie oprogramowanie Tracktion 4.

1 inny produkt w tej samej kategorii: