System liniowy POL-AUDIO SLA112

SLA112

Nowy produkt

Produkt na zamówienie

6,685.00 PLN brutto

Więcej informacji

SLA 112 to estradowy system liniowy zbudowany w oparciu o przetworniki firmy BMS oraz 18SOUND. Dwa jednocalowe głośniki wysokotonowe i dwunastocalowy głośnik średnio-nisko tonowy pozostawiają duży zapas mocy na bankietach i mniejszych imprezach, który za to może zostać wykorzystany na koncertach rockowych.

Jednym z podstawowych czynników pozwalających na "rozwinięcie skrzydeł" systemom liniowym jest długość grona. Jak łatwo się domyśleć systemy, których moduły są wyższe są w stanie stworzyć dłuższe grono przy użyciu mniejszej liczbie kolumn. Dlatego właśnie SLA 112 jest tak wydajna, 12" głośnik wymusił znaczną wysokość modułu, która wynosi 40cm. W ten sposób jesteśmy w stanie już przy 3-ech sztukach na stronę odsunąć pole bliskie na odległość około 35m (dla 16kHz) od sceny.

Wykonane w Niemczech specjalistyczne pomiary potwierdziły bardzo dobre osiągi systemu SLA 112. System podwieszania został opracowany w oparciu o inżynierskie kalkulacje tak aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo pracy. Obecnie SLA 112 jest dostępne z kompletem charakterystyk świadczących o jego kierunkowości i wydajności. Pomiarom poddane zostały wszystkie 3 koncertowe systemy liniowe firmy POL-AUDIO: SLA 112, SLA 208M ND oraz SLA 210 CX ND

SLA 112 należy do grupy systemów liniowych, które dzięki odpowiednim przetwornikom są w stanie kompleksowo poradzić sobie bez sekcji niskotonowej. 12" głośnik pozwala systemowi na pracę w dolnym paśmie aż do 50Hz. Imprezy, które nie wymagają dużej energii w basie będą mogły być obsłużone z wykorzystaniem wyłącznie SLA 112. W ten sposób ograniczamy ilość sprzętu niezbędnego do transportu na różnego rodzaju konferencjach i uroczystościach

Nie wszystkie lokalizacje spełniają wymagania konieczne do zastosowania systemu podwieszanego. W takim przypadku musimy mieć pewność, że posiadanie systemu liniowego nie uniemożliwi zapewnienia dźwięku w takiej lokalizacji. SLA 112 jest przystosowana zarówno do podwieszania przy konstrukcji jak i ustawiania na ramie na podłożu. Możemy w ten sposób wykorzystać naturalne ukształtowanie sali, podesty lub klaster sekcji niskotonowej do ustawienia na nim systemu.

W przypadku imprez dużego kalibru konieczne będzie wykorzystanie rozbudowanej sekcji niskotonowej (np TP118). Posiadając SLA 112 możemy śmiało sprostać wyzwaniom dostarczenia wysokiego poziomu ciśnienia akustycznego w średnich i górnych partiach pasma akustycznego. Sekcja wysoko tonowa systemy składa się z dwóch driverów firmy BMS o wylocie średnicy 1,75". SLA 112 jest w stanie posłużyć jako nagłośnienie dla widowiska dla 3 do 5 tysięcy osób przy ilości 6 sztuk na stronę.

Zakres pracy: 50Hz-19kHz
Wymiary (HxWxD): 400x650x480
Złącza: 2xNeutrik NL4MP
Impedancja: HF 8Ω, LF 8Ω
Komponenty: 12" / 3" VC neodymowy + 2 x 1" / 1,75" VC
Rozproszenie: 90° / 10°
Skuteczność SPL: HF 115dB/LF 98dB
Moc muzyczna: HF 400W / L-MF 800W
Moc RMS: (AES)HF 160W/L-MF 400W
Masa: 30 kg

2 innych produktów w tej samej kategorii: