System liniowy POL-AUDIO L41-AK

L41ak

Nowy produkt

Towar dostępny na zamówienie

7,335.00 PLN brutto

Więcej informacji

L 41 AK to aktywny system zaprojektowany z myślą o trudnych akustycznie, pogłosowych pomieszczeniach. Kompaktowa konstrukcja wyposażona została w wysokiej mocy komponenty. Kolumna głośników znacznie zwiększa kontrolę rozproszenia w płaszczyźnie wertykalnej. Asymetryczna tuba poprawia rozproszenie dźwięku w funkcji odległości. Szeroki zakres pracy 65 Hz - 20 kHz, pozwala, w pewnych okolicznościach, na pracę bez basu. Szczytowy poziom SPL wynosi 125 dB.

L 41 AK dedykowany jest zarówno do instalacji stałych jak również dla firm eventowych. System jest łatwy w obsłudze i dostarcza wysokiej jakości selektywny dźwięk o optymalnym ukierunkowaniu. Pochylana flansza pozwala na dostosowanie promieniowania w pionie bez względu na to czy kolumna stoi poniżej czy powyżej publiczności. Dostępnych jest 7 pozycji w zakresie od -13,5° do +13,5°.

Wbudowany moduł aktywny znacznie skraca czas potrzebny do aktywacji systemu. Układ DSP pozwala na szybki wybór między czterema presetami, które pozwalają wybrać między pracą, jako nadstawka lub kolumna pełnopasmowa oraz między odtwarzaniem muzyki oraz mowy.

Dzięki układowi głośników oraz tubie asymetrycznej w dużym stopniu możemy ograniczyć niepożądane odbicia od ścian. Obudowa została wykonana z trwałej sklejki bałtyckiej oraz pokryta farbą strukturalną. W ściankach umieszczono punkty montażowe, które umożliwiają powieszenie konstrukcji na łańcuchu.

Silna kontrola rozproszenia w pionie pozwala na dostarczenie dźwięku na duże odległości oraz optymalne rozłożenie natężenia w całym polu odsłuchowym. Konstrukcja sprawdzi się zarówno na małych jak i średnich eventach.

L 41 dostępny jest również w wersji pasywnej bez modułu wzmacniacza.

Zakres pracy: 65 Hz - 20 kHz
Moc wyjściowa: 700 W
SPL maksymalny: 125 dB
Komponenty: 4x 6,5” ND + 1”
Materiał obudowy: Sklejka z brzozy bałtyckiej
Wykończenie: Obudowa pokryta poliureą, przód osłonięty stalową maskownicą oraz gąbką dźwiękoprzepuszczalną
Wymiary (HxWxD): 910x190x220
Waga netto: 18,5 kg
System podwieszania: PA RIG 001
Rozproszenie: H 90° ÷ 60° (tuba asymetryczna) V 55°

6 innych produktów w tej samej kategorii: