Kolumna głośnikowa POLAUDIO PA 212-700 ND neodymowa

PA 212-700 ND

Nowy produkt

Towar dostępny na zamówienie

4,180.00 PLN brutto

Więcej informacji

Zakres pracy: 60 Hz-20 kHz
Moc AES: 700 W
Moc muzyczna: 1200 W
Skuteczność SPL: 102 dB
Komponenty: LF: 2 x 12” / 2,5” HF: 1"/1,75”
Impedancja: 4Ω
Materiał obudowy: Sklejka z brzozy bałtyckiej
Wymiary (HxWxD): 870 x 384 x 316
Waga netto: 22 kg
System podwieszania: Punkty montazowe do uchwytów na łancuch
Rozproszenie: H 80° V 60° lub H 100° V 60°

PA 212-700 ND oferuje wysoką moc i skuteczność przy niskich zniekształceniach odtwarzanego dźwięku. Dwa głośniki 12” zostały ułożone w układzie D’appolito, dzięki czemu uzyskujemy większą kontrolę rozproszenia w pionie, co ogranicza odbicia od sufitów i podłogi. Wpływa to na zwiększenie zrozumiałości dźwięku. Konstrukcja wchodzi w skład zestawów mobilnych sugerowanych przez POL-AUDIO. 

 Konstrukcja została zaprojektowana, jako satelita i dostarcza dźwięk o bardzo wysokiej spójności i wyrównanych proporcjach brzmienia w zakresie od 60 Hz do 20 kHz. Brzmienie zostało tak ukształtowane, aby doskonale oddawało muzykę graną na żywo. Jednocześnie wszystkie elementy zostały dobrane i zaprojektowane w taki sposób, aby uzyskać maksymalną mobilność. Wykorzystane głośniki wyposażone są w magnesy neodymowe, co pozwala na obniżenie wagi kolumny o kilka kilogramów. 

 Obudowa wykonana została z wytrzymałej sklejki z brzozy bałtyckiej o wysokiej sztywności. Przód kolumny pokryty jest stalową maskownicą oraz gąbką dźwiękoprzepuszczalną. Obudowa wykończona jest standardowo okładziną, za dopłatą może zostać pokryta lakierem lub Poliureą. Na dolnej ścianie obudowy znajduje się gniazdo na statyw kolumnowy o zmiennym kącie nachylenia (7 pozycji). 

 Zwrotnica zaprojektowana z najwyższą dbałością o szczegóły zapewnia wyrównaną charakterystykę fazową oraz częstotliwościową w całym zakresie pracy zestawu. Dzięki temu dźwięk jest spójny i dynamiczny.

8 innych produktów w tej samej kategorii: