Powermikser Box V-700 Zobacz większe

Powermikser Box V-700

b.v700

Nowy produkt

2x350W, 5-kanałów mono, 2-kanały stereo, phantom, SUB-Simulator.

Więcej szczegółów

Towar dostępny na zamówienie

1,690.00 PLN brutto

Więcej informacji

V-700 charakteryzuje się wyjątkowo małymi gabarytami oraz wyjątkowo małą wagą przy zachowaniu dużego potencjału mocy. Kompaktowość tego powermiksera to zasługa zastosowania najnowszej technologii zasilacza SMPS oraz wzmacniacza klasy „D” sterowanego klasycznym analogowym mikserem. Połączenie tych czynników to niebywała skuteczność, moc i dynamika oraz wierność i selektywność brzmienia.

V-700 jest przeznaczony do realizacji nagłośnień instrumentów muzycznych, mikrofonów oraz sprzętu audio. Posiada wszelkie niezbędne możliwości do tego, aby zapewnić odpowiedni komfort pracy z urządzeniem od strony obsługi, oraz zagwarantować wysoką jakość dźwięku. V-700 jest wyjątkowo łatwy i przyjazny w obsłudze. Niewielkie gabaryty i bardzo mała waga to niewątpliwe zalety podczas transportu oraz instalacji przenośnej aparatury nagłaśniającej.

Wzmacniacz wyposażony jest w uchwyty boczne umożliwiające ustawienie jego pod kątem co sprawia że obsługa regulatorów miksera jest znacznie wygodniejsza. Wzmacniacz można również zainstalować w standardowych systemach typu Rack 19”. Do tego celu służą dodatkowe, opcjonalne uchwyty typu Rack. Uchwyty Rack-19” nie są standardowym wyposażeniem wzmacniacza.

2x350W 4 Ohm, 2x200W/4 Ohm
5 mono, 2 stereo
Phantom 48 V
Wymiary: 30-0x170x180mm
Masa 3,9 kg

7 innych produktów w tej samej kategorii: